Balkopugublog Takipçilerine Bakras'tan Hediye!

2013-01-18 23:16:00
Balkopugublog Takipçilerine Bakras'tan Hediye! |  görsel 1

Biz kadınların en olmazsa olmazı çanta ve ayakkabı değil mi? Yüksek topuklu bir sürü güzel ayakkabımız var, bir yere giderken, seyahate çıkarken keşke hepsini yanımıza alabilsek. Hem tatilde bir iki çift ayakkabıyla idare etmek de olmaz, bunun sporu var, topuklusu var, babeti var. İşte tam bunun için Bakras Ayakkabı Taşıma Çantası üretmiş. İçindeki bölmelere ayakkabılarınızı yerleştiriyorsunuz, kolunuza takıp çıkıyorsunuz, üstelik çok da şık! Ben de bu güzel çantayı sizler için denedim, takipçilerim de denemek ister diye düşündüm, hem de yanında şeker gibi ayakkabılarla birlikte!


 
 
 

,
İçinde 4 ayrı bölmesi bulunan çantanın her bölmesine bir çift ayakkabı yerleştirilebiliyor. Yani 4 çift ayakkabı rahatça sığıyor.Yüksek topuklu veya topuksuz ayakkabılarınızı, babetlerinizi, sandalet ve spor ayakkabılarınızı, platform, mantar ve dolgu topuk ayakkabılarınızı  rahatça yerleştirebileceğiniz çok kullanışlı bir çanta! Ayrıca bu modeli cilt bakım kremleriniz, güneş kremleriniz, makyaj çantanız, saç şekillendiriciniz, saç kurutma makineniz, şampuanlarınız vs. gibi, valizde yer kaplamasını istemediğiniz eşyalarınızı bölmelere yerleştirerek, çok pratik bir seyahat düzenleyici olarak da  kullanabilirsiniz. Tabii günlük bir çanta olarak da kullanılabilir, orası size kalmış :)

 
Bu şeker pembesi ayakkabıları görünce içi gidenler kimler? Çantayı hediye edip ayakkabıyı vermemek olmaz Bakras, bir kişiye bu güzel ayakkabı taşıma çantasını ve özel olarak ürettirdiği bir çift ayakabıyı hediye edecek. 

 
8 Şubat Cuma gecesine kadar yapmanız gerekenler,
♥Blogumun izleyicisi olmanız http://www.balkopugutasarim.com/2013/01/ayakkabivecantahediye.html(Sağ tarafta bu siteye katılın butonundan)
♥ Bakras Facebook sayfasını takip etmeniz.
♥ Yazının sol kısımda çıkan paylaş butonlarıyla çekilişi Twitter aracılığıyla paylaşmanız. (Twitter hesabınız varsa) Yoksa blogunuzda veya Facebook hesabınızda paylaşmanız.
♥ Son olarak mailinizi bırakmayı lütfen unutmayın. Sonuçlar 12 Şubat'da random.org ile bu yazının altında duyurulacaktır

145
0
0
Yorum Yaz