eskileri yenileme etkinliği

2008-10-15 07:05:00
Arkadaşlar daha önce duyurduğum gibi bu ayki eskileri yenileme etkinliği ev sahipliğini ben yapıyorum.bu gün katılan tüm arkadaşlarımın elişlerini yayınlamaya başlıyorum.çalışmaları geliş sıralarına göre ekledim.ama henüz katılamayan ve katılmak isteyen arkadaşlar,siz de henüz geç kalmadınız.ay

sonuna kadar etkinliğimiz devam ediyor.katılım odukça eklemeye devam edeceğim.

Geçen ay  www.blogcuabla.com arkadaşımın yaptığı gibi en çok beğendiğiniz etkinlik projesini yazın ve birinci olanı yine www.eskileridegerlendir.blogcu.com da yayınlayalım.işte etkinlik çalışmaları

ev sahibi olarak ilk önce kendi çalışmamı ekliyorum.artık kullanılmayan,eski ve çizilmiş cd leri değişik resimlerle kaplayıp kızımla birlikte peçetelik ve mumluk yaptık.resimleri boyutlu boya ile süsledik ve vernikledik.evde bulunan değişik,küçük objeleride süslemede kullandık.
 
2.etkinlik çalışması www.ngumus78.blogcu.com arkadaşımdan.kendisi kenarları eskimiş bir halıyı yenilemiş. sakallı ip ve makarna yünü ile örülmüş bir kazağı  sökerek,karıştırmış  ve böyle kenar örerek halının etrafına dikmiş..mutfak halısı olarak kullanılıyor şu anda.çok da güzel olmuş.siz ne dersiniz?diğer resimleri de görmek için sayfasına uğramalısınız.


3.etkinlik çalışması www.dnaharikasi.blogcu.com arkadaşımdan
o da Merserize kazakların, bluzların defolularını satan bir yüncü dükkanından aldığı parça kazağı sökerek yepyeni bir kazak yapmış.Ve sadece 2 ytl ye mal etmiş bu güzel kazağı.ellerine sağlık arkadaşım.kazağı ve diğer çalışmaları görmek için arkadaşımın sayfasını ziyaret etmelisiniz.


4.çalışma http://yasamladans.blogspot.com/ arkadaşımın.
Çikolata kutusunun içini ve dışını kumaşla kapladıktan sonra kapağını boncuklar ve stickerla süsleyerek çok hoş bir kutu elde etmiş.ellerine sağlık canım.

5.etkinlik çalışmasının sahibi http://sudirem.blogspot.com/ arkadaşım.
Kızının küçük gelen ve dar kesim olan kotunu yanlarından keserek üçgen şeklinde saten kumaş ile birleştirerek süslemiş.detayları sayfasında bulabilirsiniz.ellerin sağlık arkadaşım.
6.çalışma http://deryasozeri.blogcu.com dan geldi.o da netten bulduğu bluz yenileme çalışmaları ile etkinliğimize katılıyor.derya aramıza yeni katılan arkadaşlarımızdan.kendisine hoşgeldin diyorum..detayları ve farklı çalışmaları sayfasında bulabilirsiniz.

7.etkinlik çalışması
http://mavis62.blogcu.com/ arkadaşımın.
annesinin çeyizinden olan kırlenti yenileyerek etkinliğe katılıyor.çok güzel olmuş.siz ne dersiniz?detaylar sayfasında..


8.etkinlk çalışmamız
http://nagice.blogspot.com/ arkadaşımın.defolu olarak aldığı tişörtün yakasını çok güzel süslemiş.ayrıca oksitlenen metal askıları da ince çoraplardan yaptığı iple örerek kullanışlı hale getirmiş.ellerine sağlık arkadaşım.çok da güzel olmuşlar.detayları kendi anlatımıyla görmek için sitesine uğramalısınız.9 çalışma
http://www.nurece.blogspot.com/ arkadaşımdan.çocuğunun kırılan ama kıyamadığı oyuncak parçalarını,evdeki diğer artık materyalleri kullanarak bir duvar panosu yapmış.srey boya ile de boyamış.böylece hem eskileri değerlendirip hem de boş  olan duvarı için bir pano yaratmış.çok da hoş bir tablo ortaya çıkmış.detaylı anlatım için sayfasını ziyaret etmelisiniz.10.etkinlik çalışması http://gonuldeneledokulenler.blogcu.com/dan.
arkadaşım annesinin halasından hatıra olan delik işini çok güzel bir pike haline dönüştürmüş.ellerine sağlık canım.arkadaşımın bu ve diğer güzel çalışmalarını görmek  için sayfasına uğramalısınız.
Image Hosted by ImageShack.us

11 etkinlik çalışmasının sahibi geçen ay eskileri değerlendirme etkinliğinin ev sahipliğini yapan http://blogcuabla.blogcu.com/  .    aldığı bir ayakkabının bez torbasını,hediye paketlerinden çıkan kurdelelerle süsleyip harika bir terlik torbası yapmış.çok da şık olmuş öyle değil mi.hem bu çalışmayı hem de geçen ayın etkinlik  çalışmalarını görmek için sayfasını ziyeret etmelisiniz.

img337/6611/etamintorbapb4.jpg

12.etkinlik çalışması http://muazzezv.blogcu.com/  arkadaşımdan.çalışma masasının sandelyesini sakallı iplerle ördüğü kılıfla yenilemiş.ellerine sağlık arkadaşım.sitesindeki birbirinden güzel tarifler için yukardaki linke tıklamanız yeterli.

13.etkinlik çalışması http://similing.blogcu.com/ arkadaşımdan

SİZ YOKSA YAG TENEKELERİNİZİ ATIYORMUSUNUZ.
arkadaşım yağ tenekelerini öyle güzel süslemiş ki harika saksılara dönüştürmüş.

1 002.jpg 

                                           1 005.jpg diğer güzel çalışmalar için sitesine uğramalısınız.
14.çalışma sevgili http://gulcinpehlivan.blogcu.com/ dan.düz bir tülden kızlarının odası için çok güzel bir kapı süsü yapmış.ellerine sağlık arkadaşım.sitesindeki diğer güzellikler için linkine tıklamalısınız.


etkinlik çalışmaları gelmeye devam ediyor.katılan ve ziyarete gelen herkese çok teşekkür ediyorum.
15.çalışma http://fisununelemekleri.blogcu.com/ arkadaşımın eskiyen hırkasını yenileme çalışması.kendi deyimiyle eski siyah ceketi artık incili ceketi olmuş.çok da hoş olmuş
arkadaşım ellerine sağlık.hem bu hırkanın resimleri hem de başka resimler için sitesinin linkine tıklamanız yeterli.
16.etkinlik çalışması http://hulela.blogcu.com/ arkadaşımdan.o da yıllar önce beyaz olarak ördüğü hırkasını toz kumaş boyasıyla griye boyamış ve pullarla süslemiş.iyi günlerde giy arkadaşım.diğer resimler için sitesine uğramalısınız.17 .çalışma http://natcilar.blogcu.com/ arkadaşımın bir çalışması.arkadaşım etkinliğe plastik şişede satılan sıvı el sabunu kabı ile ıslak mendil kutusuna daha güzel bir görünüm kazandırarak katılıyor.detayları  ve diğer resimleri sayfasında görebilirsiniz.

img89/7743/14dp1.jpg

18.etkinlik çalışması http://dilos26.blogcu.com/ arkadaşımdan.fermuar demirlerinden çok şık iki takı yapmış.siz ne dersiniz?

19.etkinlik çalışması http://nazensinle.blogcu.com/ arkadaşımdan.kendinden desenli düz renk tülleri kumaş boyalarıyla boyamış ve çok da güzel olmuş.boyama detayları sayfasında.

Sevil00075

20.etkinlik çalışması http://ofisyemekleri.blogcu.com/ arkadaşımdan.eski ajansadının kabını yenileyerek etkinliğimize katıldı.ellerine sağlık arkadaşım.hem bu güzel çalışma hem de çok güzel tarifleri  sitesinde bulabilirsiniz.


21. çalışmamız http://orgusepetimdekiler.blogcu.com/ arkadaşımın oğlu ile birlikte yaptığı bir çalışma.ikinizinde ellerine sağlık arkadaşım.
eski yemeni ve çiçekleri kullanarak çok güzel bir kutu kaplamış sevgili arkadaşım.detaylar sayfasında.

Görüntü002
 
22 etkinlik çalışması bu etkinliği başlatan ve asıl ev sahibi olan sevgili http://seragun.blogcu.com/ arkadaşım.iyi ki böyle bir etkinliği başlattı ve hem yeni arkadaşlar , hemde çok güzel fikirler ediniyoruz..sevgili arkadaşım bahçıvan pantolonu normal pantolon haline dönüştürmüş.diğer resimler ve açıklamaları sayfasında görebilirsiniz.
23. çalışma http://www.gulayyd.com/ arkadaşımın bir çalışması.artan kumaşlardan çok hoş bir telefon kılıfı yapmış.ellerine sağlık arkadaşım


24.etkinlik çalışması http://elbistanlm.blogcu.com/  arkadaşımın.evde kalan ipleri o kadar hoş değerlendirmiş ki.ortaya bu sevimli kaplumbağa çıkmış.ellerine sağlık sevgili arkadaşım.diğer resimleri sayfasında bulabilirsiniz

Image Hosted by ImageShack.us
25. çalışma sevgili arkadaşım http://sevincceden.blogcu.com/ dan.çok güzel iki çalışma yapmı.ellerine sağlık arkadaşım


artık dantelleri değerlendirerek küçük keseler yapmış.


ve kasnak kenarlarını kurdele ile sararak havluluklar yapmış.diğer sesimler arkadaşımın sayfasında.

26.çalışmamız http://ngumus78.blogcu.com/ arkadaşımın eski kadife pantolondan yaptığı çanta çalışması.ellerine sağlık arkadaşım.detayları sayfasında bulabilirsiniz


27.etkinlik çalışması http://sibelllce.blogcu.com/  arkadaşımdan geldi. bohça olarak örülen bir dantelden bebek battaniyesi yapmış teyzesi.detaylar sayfasında.ellerinize sağlık arkadaşım.

28.etkinlik çalışması sevgili arkadaşım http://aylinhobi.blogcu.com/  dan geldi.annesinin çeyizlik kaneviçeleri çok hoş masa örtüsü olarak değerlendirilmiş..detaylar sayfasında.
29.etkinlik çalışması sevgili http://hobievigardenya70.blogspot.com/  arkadaşımdan geldi.sevgili arkadaşım birbirinden güzel 3 fikirle etkinliğe katılıyor.
1.eşinin hediyesi olan gülleri kurutup tv.nin üzerine yerleştirmiş.
2.arkadaşının hediyesi olan tabağın içini çiçeklerle süslemiş.
3.çalışmada da gelinlik buketini bambudan bir gondolun içine koyarak şık bir hava kazandırmış.ellerine sağlık arkadaşım.bu güzel fikirler için teşekkürler.detaylar için sayfazını ziyaret edebilirsiniz.


2123
0
0
Yorum Yaz